GiBud.no : Frimerker : Norden : Danmark stemplet : Auksjon
AFA 846      Annonse nr: 2287053

Pent stemplet marke
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet27.05.2019 17:10:52
Slutter06.06.2019 17:10:52
AFA 846
Annonse nr: 2287053
Høyeste Budgiver majornerd (7098)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0002.06.2019 22:04:20
Selger:  ebr43

Medlem siden: 29.10.2015
Sted: Langhus
Karakterer (305)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 11:15:48