Port Gdansk; polsk post i Danzig, lot ** ca. 1930      Annonse nr: 2290603

Pen lot, prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet05.09.2019 00:35:29
Slutter12.09.2019 00:35:29
Solgt forkr 50,00
Annonse vist59
Port Gdansk; polsk post i Danzig, lot ** ca. 1930
Annonse nr: 2290603
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (2463)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 50,0012.09.2019 00:00:24
Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (19829)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 17:22:24