GiBud.no : Frimerker : Verden for øvrig : Resten av verden - Postfrisk : Auksjon
Tajikistan / FN block xx      Annonse nr: 2304096

Postfriskt

Förskottsbetalning till norskt bankkonto, svenskt bankkonto mm. Betalning inom 7 dagar om inte annat överenskommits.Köp under 2-4 veckor kan samordnas. Porto/emb 1-50 gram 22 kr, 51-100 gram 30 kr osv.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet20.06.2019 20:50:52
Slutter12.07.2019 20:50:52
Annonse vist12
Tajikistan / FN block xx
Annonse nr: 2304096
Høyeste Budgiver Lars611 (1525)  Se budgivers karakterbok
Lars611kr 10,0002.07.2019 15:19:07
Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (18845)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 07:56:25