GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK 181      Annonse nr: 2305320

Prima postfrisk serie
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet27.05.2019 17:11:54
Slutter05.06.2019 17:11:54
NK 181
Annonse nr: 2305320
Høyeste Budgiver majornerd (7098)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 5,0002.06.2019 22:03:02
Selger:  ebr43

Medlem siden: 29.10.2015
Sted: Langhus
Karakterer (305)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 11:15:14