Christmas Greeting      Annonse nr: 2312913

Postsendt småformat julekort som mangler frimerke, og litt bruksslitasje

Engelskprodusert
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet02.05.2019 23:00:37
Slutter09.05.2019 23:00:37
Christmas Greeting
Annonse nr: 2312913
Høyeste Budgiver Hidra1 (636)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 5,0006.05.2019 16:37:36
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (3999)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.11.2019 03:53:29