Glædelig Jul - Christian Magnus      Annonse nr: 2313042

Postsendt småformat julekort datert 1932, mangler frimerke og har en liten skade på fremsiden.

Norsk Julekort 211

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet19.04.2019 02:27:27
Slutter26.04.2019 02:24:00
Solgt forkr 19,00
Annonse vist14
Glædelig Jul - Christian Magnus
Annonse nr: 2313042
Høyeste Budgiver Hidra1 (636)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 19,00 (Autobud)20.04.2019 10:09:31
birgholkr 17,0020.04.2019 10:09:31
Hidra1kr 15,0019.04.2019 12:00:58
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (3999)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.11.2019 03:55:10