Roosevelt og Hopkins. - Robert E. Sherwood      Annonse nr: 2331624

En meget pen bok på hele 660 sider. Det er kun små slitasjer nederst og øverst på ryggen og litt småstuking på et par hjørner. Billedomslaget har slitasje nederst på ryggen og et par rifter øverst på forsiden samt litt hjørneslitasje. Utgitt på Aschehoug 1950
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 90,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 14d 12t 24min 17sek
Slutter04.12.2019 03:06:22
Annonse vist38

Karakterer (964)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 14:42:05