GiBud.no FrimerkerNorge postfrisk & ustempletArk, arkdeler
Auksjon
T133 Off.sak 2kr olivengrønn arkdel      Annonse nr: 2332283

Del av helark, 30 prima postfriske merker . Se bilder.
Portosatser + kr 3,- for rekv. Har du bud på flere auksjoner forsøker jeg etter beste evne å få sendt samlet. Send uansett gjerne mail om dette ønskes.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet22.05.2019 17:37:11
Slutter01.06.2019 17:37:11
Annonse vist6
T133 Off.sak 2kr olivengrønn arkdel
Annonse nr: 2332283
Høyeste Budgiver ulfjoh01 (577)  Se budgivers karakterbok
ulfjoh01kr 5,0024.05.2019 23:20:42
Selger:  gimrerobert
Profilbilde   Medlem siden: 04.12.2006
Sted: Kristiansand
Karakterer (55)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.08.2019 01:40:25