Buffalo Bill      Annonse nr: 2344358

Postsendt småformatkort datert 1910, noe bruksslitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet09.05.2019 19:23:07
Slutter16.05.2019 19:20:00
Annonse vist3
Buffalo Bill
Annonse nr: 2344358
Høyeste Budgiver Hidra1 (636)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 10,0015.05.2019 21:50:07
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (3999)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.11.2019 03:53:35