Mappe med 4 ulike piano / klavernoter      Annonse nr: 2344502
Edvard Grieg. Opus 6 HumoreskerJohannes Brahms. Opus 39 Walzer

En mappe med 4 adskilte klaverstykker. Mappen består av

1. Edvard Grieg.: Op.6 Humoresker. 2. Johannes Brahms.: Walzer für das Pianoforte Op. 39  3. Johannes Brahms.: Drei Intermezzi. Op. 117 og nr. 4 Johannes Brahms.: Rhapsodi Nr.2 Op. 79.

Nr.:1 er i meget fin stand. Kun en liten rift på forsiden og et par "eselører".  Nr.: 2 For og baksiden er separert i ryggen, men ingen skader på selve notearkene. Det samme gjelder for nr. 3. Nr 4.: Mangler for og bakside, men ingen skader på notearkene. Selve mappen som notene ligger i er i bra stand. En liten rift på forsidens overkant og et par små hjørnebretter.

De grå områdene på bildene er ikke der i virkeligheten. De er kun et resultat av skanningen

Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 100,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 14d 4t 31min 40sek
Slutter30.09.2019 23:50:27
Annonse vist24

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 19:18:47