Tschaikowsky. 14 verdensberømte Kompositioner      Annonse nr: 2350833
Heftet er avskåret på sidene av scanneren

Et særdeles pent hefte med noter for klaver. Det eneste som er av minuser er en liten brett på baksidens nedre hjørne. Ellers er det ingen ting å sette fingrene på
Objektets tilstand
Utropspriskr 120,00
Kjøp nåkr 180,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 0d 4t 0min 50sek
Slutter16.09.2019 23:21:19
Annonse vist19

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 19:20:29