S/h-kort 'Hektoria' sendt fra Falklandsøyene 1928 skrev      Annonse nr: 2359050

158086

S/h-kort 'Hektoria' sendt fra Falklandsøyene 1928 skrevet av Leif Thorvaldsen som senere fikk lungebetennelse og er begrav på Syd Georgia. Noe slitasje på kortet
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 400,00
Startet16.05.2019 14:27:07
Slutter18.05.2019 13:00:00
Solgt forkr 651,00
Annonse vist52
Referanse nr/#Weekly2018-08
S/h-kort 'Hektoria' sendt fra Falklandsøyene 1928 skrev
Annonse nr: 2359050
Høyeste Budgiver NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert bruker (5)  Se budgivers karakterbok
NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert brukerkr 651,0018.05.2019 12:37:16
polarkarenkr 601,0018.05.2019 12:33:15
NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert brukerkr 551,00 (Autobud)18.05.2019 12:32:24
polarkarenkr 502,0018.05.2019 12:32:24
NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert brukerkr 425,0018.05.2019 12:26:19
polarkarenkr 400,0018.05.2019 11:29:40
Karakterer (4394)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 07:51:14