Ubrukt fargekort 'Whale Hunting - Loading the Harpoon G      Annonse nr: 2359076

158070
Ubrukt fargekort 'Whale Hunting - Loading the Harpoon Gun, South Georgia'. Ray V Hardy # 7. K-2
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 75,00
Startet16.05.2019 16:37:42
Slutter18.05.2019 13:09:00
Solgt forkr 75,00
Referanse nr/#Weekly2018-08
Ubrukt fargekort 'Whale Hunting - Loading the Harpoon G
Annonse nr: 2359076
Høyeste Budgiver Hidra1 (763)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 75,0018.05.2019 11:10:36
Karakterer (4397)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 17:18:39