Ubrukt fargekort 'Hvalbaad paa Slip, Syd Georgia'. Chr.      Annonse nr: 2359087

158076

Ubrukt fargekort 'Hvalbaad paa Slip, Syd Georgia'. Chr. Wattne. K-2
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Startet16.05.2019 16:46:36
Slutter18.05.2019 13:02:00
Solgt forkr 551,00
Annonse vist32
Referanse nr/#Weekly2018-08
Ubrukt fargekort 'Hvalbaad paa Slip, Syd Georgia'. Chr.
Annonse nr: 2359087
Høyeste Budgiver NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert bruker (5)  Se budgivers karakterbok
NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert brukerkr 551,00 (Autobud)18.05.2019 12:36:58
polarkarenkr 551,0018.05.2019 12:36:58
NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert brukerkr 501,0018.05.2019 12:24:48
polarkarenkr 500,00 (Autobud)18.05.2019 12:24:48
polarkarenkr 376,00 (Autobud)18.05.2019 12:23:34
NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert brukerkr 351,0018.05.2019 12:23:34
polarkarenkr 250,0018.05.2019 11:31:52
Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 07:06:11