Agent X9. 1988      Annonse nr: 2359489
Nr. 12 - 1988 - Uke 46
Nr. 12 - 1988 - Uke 46

Et greit eksemplar av arten, men har slitasje på fremsiden med noen småbrekker på øvre hjørne. Noe eselører øverst på de aller første sidene. Men ingen rifter.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Kjøp nåkr 15,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 0d 15t 51min 25sek
Slutter20.09.2019 11:36:05
Annonse vist17

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.09.2019 19:44:40