GiBud.no : Musikk : Diverse musikk : Noter : Auksjon
Papaveri e Papere      Annonse nr: 2360814
Grande Successo del Festival di Sanremo 1952

Et meget flott notehefte fra 1952 helt fri for bretter og rifter. Kun noe svak slitasje i overkant
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 2d 17t 43min 26sek
Slutter23.06.2019 13:45:00
FylkeØstfold
Annonse vist6

Karakterer (908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.06.2019 20:01:34