Papaveri e Papere      Annonse nr: 2360814
Grande Successo del Festival di Sanremo 1952

Et meget flott notehefte fra 1952 helt fri for bretter og rifter. Kun noe svak slitasje i overkant
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 11d 8t 54min 8sek
Slutter03.09.2019 14:05:21
Annonse vist15

Karakterer (929)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 05:11:13