GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Tyskland : BRD postfrisk & ustemplet : Auksjon
PRIMA POSTFRISK - AFA 3078 MARGINAL X 2 ( 147 )       Annonse nr: 2360977
PRIMA POSTFRISK - AFA  3078 MARGINAL X 2 ( 147 )

PRIMA POSTFRISK - AFA  3078 MARGINAL X 2 ( 147 )   SE BILD!

BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE.

SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES  PÅ SAMME DATO.

BÄSTE KJÖPERE ! KJÖPERE BETALER FRAKT ETTER POSTENS SATSER + 10 KR I PAKKING ETTER AUKSJONENS AVSLUT!. BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE. SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES PÅ SAMME DATO. ALLE MINE AUKSJONER HAR ETT UTROPSPRIS PÅ KUN 1 KRONE! NOE DU LURER PÅ – KONTAKT MEG !
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet18.05.2019 15:54:44
Slutter10.06.2019 21:45:00
Annonse vist7
Annonse nr: 2360977
Høyeste Budgiver Topgun (2341)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 1,0009.06.2019 11:58:52
Selger:  Berlingo01
Profilbilde   Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (4769)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.07.2019 07:52:44