GiBud.no : Tegneserier & blader : Disney : Donald Duck 1948-1965 : Auksjon
Donald Duck & co 11/ 1959      Annonse nr: 2362726

Legger nå ut for auksjon årgangene 1959 og 1960 til fornuftige utropspriser. Sjekk mankolistene dine og fyll ut. Bladen er 60 år gamle og har sittet i Donald permer med klips som har ført til at ryggen på samtlige er i mindre til moderat grad fått den karakteristiske slitasjen. Jamt over god kvalitet, med noen få unntak. Dette ser  du selv på bildet og utropspris. Bladene sendes etter postens satser pluss en femmer for å dekke kostnadene mine. God fornøyelse.
Jeg ønsker å legge opp til en rask og effektiv levering av varer kjøpt av meg og raskt oppgjør den andre veien. Nå er ikke jeg feilfri, selv om det stort sett klaffer. Skulle det være noe du er misfornøyd med så ønsker jeg å løse utfordringer med dialog fremfor negativ omtale i karakterbøker.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet24.06.2019 03:50:28
Slutter01.07.2019 03:50:28
Solgt forkr 30,00
Annonse vist7
Donald Duck & co 11/ 1959
Annonse nr: 2362726
Høyeste Budgiver tgrunnfoVerifisert bruker (1666)  Se budgivers karakterbok
tgrunnfoVerifisert brukerkr 30,0030.06.2019 17:22:38
Selger:  milletno
Profilbilde   Medlem siden: 01.02.2006
Sted: Nordre Frogn
Karakterer (3366)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 03:29:48