GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
1 kr 1917. Pen mynt! Utrop 1,-      Annonse nr: 2365510
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
159182
1 kr 1917. Pen mynt! Utrop 1,-
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2019 16:12:44         
Slutter24.05.2019 13:47:00
Solgt forkr 121,00  
Annonse vist17
Referanse nr/#Weekly2018-08
1 kr 1917. Pen mynt! Utrop 1,-
Annonse nr: 2365510
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver navlelo (70)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
navlelokr 121,00 (Autobud)23.05.2019 19:53:07
hansi352kr 101,0023.05.2019 19:53:07
navlelokr 46,0023.05.2019 17:13:15
ikke prøv degkr 45,00 (Autobud)23.05.2019 17:13:15
ikke prøv degkr 28,0022.05.2019 21:52:43
davilaVerifisert brukerkr 26,00 (Autobud)22.05.2019 21:52:43
davilaVerifisert brukerkr 17,00 (Autobud)22.05.2019 21:52:22
ikke prøv degkr 15,0022.05.2019 21:52:22
davilaVerifisert brukerkr 1,0022.05.2019 16:58:30
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3462)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 07.12.2019 22:56:58
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter