GiBud.no : Frimerker : Norge Brev & Hjemstedsfilateli : Nordland Brev & Hjemstedsfilateli : Auksjon
NK 352. "FRIDHEIM 20-8-57"      Annonse nr: 2372911

Pent merke. Nær fullstemplet.

Deler opp stempelsamling på NK 352. Varierende kvalitet, men alle stempler skal kunne identifiseres. Alle legges opp med kr. 1 i utrop.

Porto i henhold til den til en hver tid gjeldene takst kommer i tillegg til tilslagsprisen, sammen med et generelt tillegg på kr. 4 pr. forsendelse (ikke lott) til dekning av konvolutt og annet forpakningsmateriale. Ekstra utgifter som følge av spesielle ønsker fra kjøper vedrørende pakking og forsendelse må dekkes av kjøper. Jeg samler opp noen dager og fakturer ca. 1 gang i uka slik at portokostnadene ikke blir for voldsomme.
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet28.05.2019 17:14:55
Slutter04.06.2019 17:13:00
Annonse vist10
Referanse nr/#6906
NK 352. "FRIDHEIM 20-8-57"
Annonse nr: 2372911
Høyeste Budgiver fdy (752)  Se budgivers karakterbok
fdykr 1,0029.05.2019 07:37:59
Selger:  olavemil

Medlem siden: 02.08.2015
Sted: Hjelmeland
Karakterer (727)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.07.2019 18:50:56