GiBud.no : Frimerker : Norden : Danmark stemplet : Auksjon
AFA 1006      Annonse nr: 2380251

Hjørnestemplet merke.
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet30.05.2019 10:45:47
Slutter04.06.2019 10:43:00
Annonse vist10
AFA 1006
Annonse nr: 2380251
Høyeste Budgiver majornerd (7098)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0002.06.2019 22:01:00
Selger:  ebr43

Medlem siden: 29.10.2015
Sted: Langhus
Karakterer (305)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 11:16:00