www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Enringsstemplene 1845-1899 etter Anders Langangens note      Annonse nr: 2380409

 

Beskrivelse
Enringsboka - Enringsstemplene 1845-1899 etter Anders Langangens noteringer. Jarl A. Aspaker er klar med nok en bok om de norske poststemplene, denne gang enringsstempler. Her er alle kjente opplysninger om stemplene som ble levert i perioden 1845-1899 tatt med, dato for levering eller utsending, kjente reparasjoner, utsending av nye talltyper osv. Et uunnværlig oppslagsverk for alle som samler stempler eller er interessert i posthistorie. Med noen få unntak er alle enringsstemplene avbildet. 160 sider, gjennomillustrert.
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 275,00  
Kjøp nåkr 275,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall tilgjengelig: 10 stk.
Slutter om 8d 14t 25min 42sek
Slutter28.08.2019 11:50:19
Bud nå0  
Annonse vist561
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2813)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.08.2019 21:24:37
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::