Brev st. TRONDHEIM - KIRKENES L 2 4 35      Annonse nr: 2383639

Pent toppåpnet brev med innhold Noen rifter foran og bak, oppe.

Stemplet Trondheim - Kirkenes 2-4-1935.

Der det er interessant logo/reklame på baksiden (eller eventuell skade) vil jeg legge ut bilde av begge sider av konvolutten.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet06.07.2019 20:20:18
Slutter13.07.2019 20:20:18
Brev st. TRONDHEIM - KIRKENES L 2 4 35
Annonse nr: 2383639
Høyeste Budgiver Hidra1 (763)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 8,0009.07.2019 20:12:31

Karakterer (10147)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 15:49:09