USA SENSURBREV 1.4.1940 TIL DANMARK USA + TYSK SENSUR      Annonse nr: 2387729
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

KANTSLITASJE.

MANGLER LITT AV KONVOLUTTEN NEDE TIL VENSTRE.

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist3
USA SENSURBREV 1.4.1940 TIL DANMARK USA + TYSK SENSUR
Annonse nr: 2387729
Høyeste Budgiver Hidra1 (768)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 20,0027.06.2019 15:35:34
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5938)  Se selgers karakterbok