GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Nordland : Auksjon
VINTER I NORGE      Annonse nr: 2389407

Småformatkort stemplet Minde 1919.
Oppi serie 226/2.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet05.06.2019 22:37:35
Slutter12.06.2019 22:35:00
FylkeNordland
Solgt forkr 24,00
Annonse vist7
VINTER I NORGE
Annonse nr: 2389407
Høyeste Budgiver Skavstien (171)  Se budgivers karakterbok
Skavstienkr 24,00 (Autobud)12.06.2019 10:16:32
birgholkr 22,0012.06.2019 10:16:32
Skavstienkr 20,0005.06.2019 23:23:59
Selger:  detomaso   Verifisert bruker

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (1627)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.06.2019 20:05:15