GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 10       Annonse nr: 2389462

Postfriskt merke.
Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Startet12.07.2019 01:06:14
Slutter19.07.2019 01:06:14
Annonse vist10
NK 10
Annonse nr: 2389462
Selger:  ebr43

Medlem siden: 29.10.2015
Sted: Langhus
Karakterer (330)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.07.2019 03:17:44