GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : Etter 1999 Nk 1382 - : Auksjon
PRIMA POSTFRISKE 4 blokker      Annonse nr: 2389531

Flotte merker i prima kvalitet. Samlerkvalitet eller billig porto
Jeg ønsker å legge opp til en rask og effektiv levering av varer kjøpt av meg og raskt oppgjør den andre veien. Nå er ikke jeg feilfri, selv om det stort sett klaffer. Skulle det være noe du er misfornøyd med så ønsker jeg å løse utfordringer med dialog fremfor negativ omtale i karakterbøker.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet06.06.2019 02:29:39
Slutter13.06.2019 02:28:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist11
PRIMA POSTFRISKE 4 blokker
Annonse nr: 2389531
Høyeste Budgiver Moses 1234 (361)  Se budgivers karakterbok
Moses 1234kr 30,0011.06.2019 22:34:11
Selger:  milletno
Profilbilde   Medlem siden: 01.02.2006
Sted: Nordre Frogn
Karakterer (3340)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.06.2019 19:04:41