Gullerudviken ved Randsfjorden      Annonse nr: 2389646

Noe hjørneslitt,og et lite sår på midten øverst foran.Postgått 6-10-77.Stemplet 2775 Bleiken.

Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 30,00
Startet15.08.2019 10:35:52
Slutter22.08.2019 10:35:52
Solgt forkr 30,00
Annonse vist5
Referanse nr/#415
Gullerudviken ved Randsfjorden
Annonse nr: 2389646
Høyeste Budgiver jafo57 (177)  Se budgivers karakterbok
jafo57kr 30,0021.08.2019 18:33:33
Selger:  kortoggodt66

Sted: Brandbu
Karakterer (2557)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.10.2019 06:52:51