GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 639-40 **, 8-blokk, hj.marginaler      Annonse nr: 2389828
dv30003
dv30003

NK 639-40 **, 8-blokk, hj.marginaler. Kat.verdi 144 kr
NB! Ingen utsendelse av objekter 6-20 juli grunnet ferie, men du må gjerne by på mine objekter! For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 21 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 35,00
Slutter om 6d 14t 47min 3sek
Slutter27.06.2019 10:51:22
FylkeVestfold
Annonse vist5

Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (1962)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.06.2019 20:04:19