GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 725 **, ubrettet helark a 100 mrk      Annonse nr: 2389829
dv30005
dv30005

NK 725 **, ubrettet helark a 100 mrk. Kat.verdi 300 kr. Ark.nr 49908, marg.dato 21-III-74
NB! Ingen utsendelse av objekter 6-20 juli grunnet ferie, men du må gjerne by på mine objekter! For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 21 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 75,00
Slutter om 2d 2t 11min 24sek
Slutter27.06.2019 10:51:23
FylkeVestfold
Annonse vist0

Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (1967)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 08:39:59