GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 773 **, ubrettet helark a 50 mrk.      Annonse nr: 2389831
dv30001
dv30001

NK 773 **, ubrettet helark 50 mrk. Kat.verdi 400 kr. Ark.nr 002004
NB! Ingen utsendelse av objekter 6-20 juli grunnet ferie, men du må gjerne by på mine objekter! For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 21 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 100,00
Slutter om 6d 14t 48min 29sek
Slutter27.06.2019 10:51:23
FylkeVestfold

Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (1962)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.06.2019 20:02:54