GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 1118 **, ubrettet helark a 50 mrk      Annonse nr: 2389834
dv30008
dv30008

NK 1118 **, ubrettet helark a 50 mrk. Kat.verdi 1100 kr. Ark.nr. 010642
NB! Ingen utsendelse av objekter 6-20 juli grunnet ferie, men du må gjerne by på mine objekter! For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 21 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 275,00
Slutter om 2d 2t 40min 7sek
Slutter27.06.2019 11:20:28
FylkeVestfold
Annonse vist0

Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (1967)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 08:40:21