GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
10 kr 1972 J.6831961. Pen brukskvalitet      Annonse nr: 2390008

 

Beskrivelse
159381

10 kr 1972 J.6831961. Pen brukskvalitet
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet06.06.2019 14:52:23         
Slutter07.06.2019 14:08:00
Solgt forkr 10,00  
Annonse vist9
Referanse nr/#Weekly2018-08
10 kr 1972 J.6831961. Pen brukskvalitet
Annonse nr: 2390008
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver navlelo (70)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
navlelokr 10,0006.06.2019 15:02:29
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3480)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 12.12.2019 01:33:04
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter