NK-nr 1911 LUX stemplet Oslo      Annonse nr: 2390059

Frimerket står på originalpapiret
Har også bankkonto i Danmark. Porto inkl emballasje uansett vekt innenlands kr 17,00. Porto til Europa DKK 20,00. Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefales å sende rekommandert. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev eller rekommandert) Se også mine andre auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 27,00
Startet20.06.2019 22:21:10
Slutter27.06.2019 22:21:10
Solgt forkr 27,00
Annonse vist3
NK-nr 1911 LUX stemplet Oslo
Annonse nr: 2390059
Høyeste Budgiver helse01 (27109)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 27,0027.06.2019 12:42:32
Selger:  frimerko

Medlem siden: 14.11.2002
Sted: Kopervik
Karakterer (14445)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 06.12.2019 01:21:22