Godt Nyttår (JHK serie 1005) - St. GRIMSTAD 3.1.51      Annonse nr: 2390906

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Grimstad 3-1-1951.

JHK serie 1005.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet07.06.2019 10:34:14
Slutter20.06.2019 19:34:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist16
Godt Nyttår (JHK serie 1005) - St. GRIMSTAD 3.1.51
Annonse nr: 2390906
Høyeste Budgiver fisken42 (4253)  Se budgivers karakterbok
fisken42kr 15,0007.06.2019 21:00:10

Karakterer (8238)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 00:11:01