Lappkåta i Handølsdalen stemplet Månsåsen 1911 se scan      Annonse nr: 2394154

småformat brukt
Grønbergska no 10
hj.brett/slitasje
Frakt kr 17

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet12.06.2019 09:44:00
Slutter19.06.2019 20:09:00
Solgt forkr 55,00
Annonse vist20
Lappkåta i Handølsdalen stemplet Månsåsen 1911 se scan
Annonse nr: 2394154
Høyeste Budgiver tem (4913)  Se budgivers karakterbok
temkr 55,00 (Autobud)19.06.2019 10:51:11
birgholkr 50,0019.06.2019 10:51:11
temkr 47,0019.06.2019 10:11:29
Gartnetluohkkakr 44,00 (Autobud)19.06.2019 10:11:29
Gartnetluohkkakr 24,00 (Autobud)17.06.2019 16:35:32
terjedkr 22,0017.06.2019 16:35:32
Gartnetluohkkakr 19,00 (Autobud)13.06.2019 11:46:15
birgholkr 17,0013.06.2019 11:46:15
Gartnetluohkkakr 15,0012.06.2019 16:08:51
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (8669)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 09:28:33