DRAMMEN       Annonse nr: 2394439

Kortet har en liten revne.
Stemplet i Drammen1988.
Mittet M-1626/95.
Samler sammen og sender på søndag.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet20.08.2019 14:05:35
Slutter27.08.2019 14:05:35
Annonse vist31
DRAMMEN
Annonse nr: 2394439
Selger:  detomaso   Verifisert bruker

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (2052)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.01.2020 01:38:56