GiBud.no : Frimerker : Verden for øvrig : Afrika - Postfrisk : Auksjon
##GUINEA BISSAU 2004 P.f. Sett - FOOTB. VM GERMANY II##      Annonse nr: 2397111

Pent postfriskt sett fra Guinea Bissau. Lykke til!!

Objektets tilstand
Utropspriskr 13,00
Startet12.06.2019 23:48:09
Slutter19.06.2019 23:45:00
FylkeVestfold
Solgt forkr 13,00
Annonse vist6
##GUINEA BISSAU 2004 P.f. Sett - FOOTB. VM GERMANY II##
Annonse nr: 2397111
Høyeste Budgiver Lars611 (1499)  Se budgivers karakterbok
Lars611kr 13,0014.06.2019 19:20:46

Karakterer (6145)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 02:26:32