www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge Prakt & Lux : Rogaland prakt & lux : Auksjon
TANANGER: Artig brev. Utrop kun 1,-      Annonse nr: 2397135

 

Beskrivelse
159901

TANANGER: Artig brev. Utrop kun 1,-
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.06.2019 00:03:45         
Slutter14.06.2019 13:56:00
FylkeRogaland
Solgt forkr 32,00  
Annonse vist17
Referanse nr/#Weekly2018-08
TANANGER: Artig brev. Utrop kun 1,-
Annonse nr: 2397135
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Moses 1234 (360)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Moses 1234kr 32,0014.06.2019 13:04:12
Vatlandkr 30,00 (Autobud)14.06.2019 13:04:12
Vatlandkr 24,00 (Autobud)14.06.2019 13:03:50
Moses 1234kr 22,0014.06.2019 13:03:50
Vatlandkr 9,0014.06.2019 12:25:05
Morten1974kr 7,0014.06.2019 11:13:01
Horstkr 5,00 (Autobud)14.06.2019 11:12:44
Morten1974kr 5,0014.06.2019 11:12:44
Horstkr 3,0013.06.2019 05:11:36
Vatlandkr 1,0013.06.2019 00:43:23
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2544)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 25.06.2019 08:42:28
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter