www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
TANANGER: Artig brev. Utrop kun 1,-      Annonse nr: 2397136

 

Beskrivelse
159902

TANANGER: Artig brev. Utrop kun 1,-
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.06.2019 00:04:56         
Slutter14.06.2019 13:57:00
Solgt forkr 7,00  
Annonse vist15
Referanse nr/#Weekly2018-08
TANANGER: Artig brev. Utrop kun 1,-
Annonse nr: 2397136
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Vatland (23863)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Vatlandkr 7,0013.06.2019 20:53:07
Horstkr 5,00 (Autobud)13.06.2019 20:53:07
Horstkr 3,0013.06.2019 05:11:15
Vatlandkr 1,0013.06.2019 00:43:09
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3010)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 22.09.2019 13:27:44
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter