GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
50 a .**/*. 4-blokk. Nedre 2 merker postfriske      Annonse nr: 2397143

159909

50 a .**/*. 4-blokk. Nedre 2 merker postfriske
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Startet19.06.2019 10:02:07
Slutter20.06.2019 00:44:16
FylkeRogaland
Annonse vist2
Referanse nr/#Weekly2018-08
Annonse nr: 2397143
Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2517)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.06.2019 20:01:11