GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
51 IV Ab t. 2 .*. Hengslet      Annonse nr: 2397146

159912

51 IV Ab t. 2 .*. Hengslet
Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Startet13.06.2019 00:21:45
Slutter14.06.2019 14:07:00
FylkeRogaland
Solgt forkr 250,00
Annonse vist3
Referanse nr/#Weekly2018-08
51 IV Ab t. 2 .*. Hengslet
Annonse nr: 2397146
Høyeste Budgiver httensen (4)  Se budgivers karakterbok
httensenkr 250,0014.06.2019 13:02:03
Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2517)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.06.2019 20:04:57