GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
52 IV A .*. Hengslet      Annonse nr: 2397156

159922

52 IV A .*. Hengslet
Objektets tilstand
Utropspriskr 140,00
Startet13.06.2019 00:51:19
Slutter14.06.2019 14:17:00
FylkeRogaland
Solgt forkr 140,00
Annonse vist5
Referanse nr/#Weekly2018-08
52 IV A .*. Hengslet
Annonse nr: 2397156
Høyeste Budgiver httensen (11)  Se budgivers karakterbok
httensenkr 140,0014.06.2019 12:51:37
Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2544)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 02:23:34