GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
52 II c t. 2 .*. Hengslet. 1 kort tagg      Annonse nr: 2397157

159923

52 II c t. 2 .*. Hengslet. 1 kort tagg
Objektets tilstand
Utropspriskr 200,00
Startet13.06.2019 00:52:02
Slutter14.06.2019 14:18:00
FylkeRogaland
Annonse vist2
Referanse nr/#Weekly2018-08
Annonse nr: 2397157
Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2544)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 02:24:55