www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
454, 457, 462. Prima FDC stpl OSLO      Annonse nr: 2397162

 

Beskrivelse
159928

454, 457, 462. Prima FDC stpl OSLO
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 500,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.06.2019 01:01:36         
Slutter14.06.2019 14:23:00
Solgt forkr 700,00  
Annonse vist58
Referanse nr/#Weekly2018-08
454, 457, 462. Prima FDC stpl OSLO
Annonse nr: 2397162
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Klara9 (847)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Klara9kr 700,0014.06.2019 13:52:06
gunsoe36kr 660,00 (Autobud)14.06.2019 13:52:06
gunsoe36kr 650,0014.06.2019 12:30:56
Klara9kr 600,0014.06.2019 09:36:57
gunsoe36kr 550,00 (Autobud)14.06.2019 09:36:57
gunsoe36kr 500,0013.06.2019 16:47:28
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3010)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.09.2019 05:35:52
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter