A T-n 2 dompaper småformat brukt 1941      Annonse nr: 2398170
Norsk Arbeide 504

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 20:51:52
Slutter20.06.2019 20:00:00
Annonse vist12
A T-n 2 dompaper småformat brukt 1941
Annonse nr: 2398170
Høyeste Budgiver golden53 (4500)  Se budgivers karakterbok
golden53kr 10,0014.06.2019 21:46:17
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15456)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 03:33:26