Fuglenek med tømmerlåve i bakgrunn småformat brukt      Annonse nr: 2398177
Norsk kunstnerkort 598/1

Små slitasjer på hjørna  ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 20:59:14
Slutter20.06.2019 20:02:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist24
Fuglenek med tømmerlåve i bakgrunn småformat brukt
Annonse nr: 2398177
Høyeste Budgiver fisken42 (4803)  Se budgivers karakterbok
fisken42kr 14,0019.06.2019 22:02:43
birgholkr 12,0014.06.2019 10:45:18
fisken42kr 10,0014.06.2019 00:41:39
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16078)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.10.2019 04:19:33