GiBud.no : Postkort : Norske kunstnerkort : P. Lillo-Stenberg : Auksjon
3 dompaper spiser rognebær småformat brukt 1937      Annonse nr: 2398180
Oppi 483/3

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 21:04:18
Slutter20.06.2019 20:03:00
Annonse vist14
3 dompaper spiser rognebær småformat brukt 1937
Annonse nr: 2398180
Høyeste Budgiver lamasis (1945)  Se budgivers karakterbok
lamasiskr 10,0020.06.2019 17:39:50
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15451)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.07.2019 07:52:14