GiBud.no : Postkort : Norske kunstnerkort : P. Lillo-Stenberg : Auksjon
Gutt i pysj ser på raketter småformat brukt 1960      Annonse nr: 2398187
Mittet 5705

Små slitasjer på hjørna ellers bra. Blank overflate

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 21:10:48
Slutter20.06.2019 20:05:00
Annonse vist7
Gutt i pysj ser på raketter småformat brukt 1960
Annonse nr: 2398187
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15464)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.07.2019 17:09:35