Tømmerstue med flagg småformat brukt 1952      Annonse nr: 2398210
Norsk Arbeide 2/52

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 21:33:36
Slutter20.06.2019 20:08:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist14
Tømmerstue med flagg småformat brukt 1952
Annonse nr: 2398210
Høyeste Budgiver Alinuska (16982)  Se budgivers karakterbok
Alinuskakr 12,0020.06.2019 20:02:41
fisken42kr 10,0014.06.2019 00:17:27
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16750)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.12.2019 14:40:06